- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Inštalačný materiál
- Rýchlospojky
- PRIECHODZIA ELEKTRICKÁ KOCKA WAGO-221-2411*P60
PRIECHODZIA ELEKTRICKÁ KOCKA WAGO-221-2411*P60
- Kompletné špecifikácie
PRIECHODZIA ELEKTRICKÁ KOCKA WAGO-221-2411*P60Skladom33,37 EUR27,13 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
V balení: 60 ks. Cena za balenie ; Počet dráh: 1 ; Typ konektora: 2 x pružinová spona ; Prierez kábla: 0.2 ... 4 mm² - Drôt, 0.2 ... 2.5 mm² - Linka ; Menovité napätie: 300 V ; Menovitý prúd: 20 A ; Farba: Oranžový ;
| V balení: | 60 ks. Cena za balenie |
| Počet dráh: | 1 |
| Typ konektora: | 2 x pružinová spona |
| Prierez kábla: | |
| Menovité napätie: | 300 V |
| Menovitý prúd: | 20 A |
| Vybrané vlastnosti: | Výrobok je určený na opakované použitie |
| Farba: | Oranžový |
| Rozmery: | 35.5 x 7.9 x 8.6 mm |
| Výrobca / Značka: | WAGO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




