- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Inštalačný materiál
- Rýchlospojky
- PRIECHODZIA ELEKTRICKÁ KOCKA WAGO-2773-2401*P6
PRIECHODZIA ELEKTRICKÁ KOCKA WAGO-2773-2401*P6
- Kompletné špecifikácie
PRIECHODZIA ELEKTRICKÁ KOCKA WAGO-2773-2401*P6Skladom4,51 EUR3,67 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
V balení: 6 ks. Cena za balenie ; Počet dráh: 1 ; Typ konektora: 2 x pružinová spona ; Prierez kábla: 0.75 ... 4 mm² - Drôt, 1.5 ... 4 mm² - Linka ; Menovité napätie: 450 V ; Menovitý prúd: 32 A ; Farba: Priehľadný ;
| V balení: | 6 ks. Cena za balenie |
| Počet dráh: | 1 |
| Typ konektora: | 2 x pružinová spona |
| Prierez kábla: | |
| Menovité napätie: | 450 V |
| Menovitý prúd: | 32 A |
| Vybrané vlastnosti: | Výrobok je určený na opakované použitie |
| Farba: | Priehľadný |
| Rozmery: | 30 x 7 x 5 mm |
| Výrobca / Značka: | WAGO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




