- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Hermetizácia spojov
- Priechodzie spojky Gelbox
- PRIECHODZIA SPOJKA GELBOX DINO IP68 RayTech
PRIECHODZIA SPOJKA GELBOX DINO IP68 RayTech
- Kompletné špecifikácie
PRIECHODZIA SPOJKA GELBOX DINO IP68 RayTechSkladom23,80 EUR19,35 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Napäťová izolácia: 1 kV ; Index of Protection: IP68 ; Vnútorné rozmery: 100 x 27 x 28 mm ;
| Napäťová izolácia: | 1 kV |
| Index of Protection: | IP68 |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| Prierez kábla: | max. 4 x 4 mm² @ IP68 |
| Priemer kábla: | Ø 10 ... 16 mm |
| Vnútorné rozmery: | 100 x 27 x 28 mm |
| Vonkajšie rozmery: | 125 x 43 x 33 mm |
| Výrobca / Značka: | RayTech |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




