- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Hermetizácia spojov
- Priechodzie spojky Gelbox
- PRIECHODZIA SPOJKA GELBOX FRED-MP IP68 RayTech
PRIECHODZIA SPOJKA GELBOX FRED-MP IP68 RayTech
- Kompletné špecifikácie
PRIECHODZIA SPOJKA GELBOX FRED-MP IP68 RayTechSkladom100,61 EUR81,79 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
V balení: 10 ks. Cena za balenie ; Napäťová izolácia: 1 kV ; Index of Protection: IP68 ; Vnútorné rozmery: 64 x 27 x 19 mm ;
| V balení: | 10 ks. Cena za balenie |
| Napäťová izolácia: | 1 kV |
| Index of Protection: | IP68 |
| Hmotnosť: | 0.026 kg |
| Prierez kábla: | max. 3 x 2.5 mm² @ IP68 |
| Priemer kábla: | Ø 8 ... 13 mm |
| Vnútorné rozmery: | 64 x 27 x 19 mm |
| Vonkajšie rozmery: | 80 x 36 x 23 mm |
| Výrobca / Značka: | RayTech |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




