- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Hermetizácia spojov
- Priechodzie spojky Gelbox
- PRIECHODZIA SPOJKA GELBOX KING-JOINT-L6 IP68 RayTech
PRIECHODZIA SPOJKA GELBOX KING-JOINT-L6 IP68 RayTech
- Kompletné špecifikácie
PRIECHODZIA SPOJKA GELBOX KING-JOINT-L6 IP68 RayTechSkladom23,76 EUR19,32 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Napäťová izolácia: 1 kV ; Index of Protection: IP68 ; Vnútorné rozmery: 75 x 35 x 25 mm ;
| Napäťová izolácia: | 1 kV |
| Index of Protection: | IP68 |
| Hmotnosť: | 0.09 kg |
| Prierez kábla: | max. 5 x 6 mm² @ IP68 |
| Priemer kábla: | max. Ø 20.5 mm |
| Vnútorné rozmery: | 75 x 35 x 25 mm |
| Vonkajšie rozmery: | 105 x 55 x 43 mm |
| Výrobca / Značka: | RayTech |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




