- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Hermetizácia spojov
- Priechodzie spojky Gelbox
- PRIECHODZIA SPOJKA GELBOX RAPID-JOINT-L25 IPx8 RayTech
PRIECHODZIA SPOJKA GELBOX RAPID-JOINT-L25 IPx8 RayTech
- Kompletné špecifikácie
PRIECHODZIA SPOJKA GELBOX RAPID-JOINT-L25 IPx8 RayTechSkladom53,09 EUR43,16 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Napäťová izolácia: 1 kV ; Index of Protection: IPx8 ; Vnútorné rozmery: 180 x 50 x 36 mm ;
| Napäťová izolácia: | 1 kV |
| Index of Protection: | IPx8 |
| Hmotnosť: | 0.37 kg |
| Prierez kábla: | max. 4 x 25 mm² @ IPx8 |
| Vnútorné rozmery: | 180 x 50 x 36 mm |
| Vonkajšie rozmery: | 210 x 70 x 55 mm |
| Výrobca / Značka: | RayTech |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




