- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Hermetizácia spojov
- Priechodzie spojky Gelbox
- PRIECHODZIA SPOJKA GELBOX RAPID-JOINT-L6 IPx8 RayTech
PRIECHODZIA SPOJKA GELBOX RAPID-JOINT-L6 IPx8 RayTech
- Kompletné špecifikácie
PRIECHODZIA SPOJKA GELBOX RAPID-JOINT-L6 IPx8 RayTechSkladom20,24 EUR16,46 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Napäťová izolácia: 1 kV ; Index of Protection: IPx8 ; Vnútorné rozmery: 77 x 33 x 26 mm ;
| Napäťová izolácia: | 1 kV |
| Index of Protection: | IPx8 |
| Hmotnosť: | 0.09 kg |
| Prierez kábla: | max. 4 x 6 mm² @ IPx8 |
| Vnútorné rozmery: | 77 x 33 x 26 mm |
| Vonkajšie rozmery: | 105 x 55 x 44 mm |
| Výrobca / Značka: | RayTech |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





