- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Hermetizácia spojov
- Pripojovacia krabica Gelbox
- PRIPOJOVACIA KRABICA GELBOX BABY-BOX IP68 RayTech
PRIPOJOVACIA KRABICA GELBOX BABY-BOX IP68 RayTech
- Kompletné špecifikácie
PRIPOJOVACIA KRABICA GELBOX BABY-BOX IP68 RayTechSkladom33,40 EUR27,15 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Napäťová izolácia: 1 kV ; Index of Protection: IP68 ; Vnútorné rozmery: 87 x 63 x 43 mm ; Vonkajšie rozmery: 92 x 80 x 47 mm ;
| Napäťová izolácia: | 1 kV |
| Index of Protection: | IP68 |
| Prierez kábla: | max. 3 x 6 mm² |
| Maximum cable diameter: | Ø 8 ... 18 mm |
| Maximum diameter of the electrical installation pipe: | Ø 16 mm alebo Ø 20 mm |
| Hmotnosť: | 0.24 |
| Vnútorné rozmery: | 87 x 63 x 43 mm |
| Vonkajšie rozmery: | 92 x 80 x 47 mm |
| Výrobca / Značka: | RayTech |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





