- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Hermetizácia spojov
- Pripojovacia krabica Gelbox
- PRIPOJOVACIA KRABICA GELBOX BABY-BOX3 IP68 / IP69K RayTech
PRIPOJOVACIA KRABICA GELBOX BABY-BOX3 IP68 / IP69K RayTech
- Kompletné špecifikácie
PRIPOJOVACIA KRABICA GELBOX BABY-BOX3 IP68 / IP69K RayTechNie je skladom37,48 EUR30,47 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Index of Protection: IP68 / IP69K ; Vnútorné rozmery: 105 x 88 x 47 mm ; Vonkajšie rozmery: 121 x 120 x 44 mm ;
| Index of Protection: | IP68 / IP69K |
| Hmotnosť: | 0.400 |
| Prierez kábla: | max. 5 x 6 mm² |
| Maximum cable diameter: | Ø 8 ... 18 mm |
| Maximum diameter of the electrical installation pipe: | Ø 16 mm alebo Ø 20 mm |
| Vnútorné rozmery: | 105 x 88 x 47 mm |
| Vonkajšie rozmery: | 121 x 120 x 44 mm |
| Výrobca / Značka: | RayTech |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




