- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Hermetizácia spojov
- Pripojovacia krabica Gelbox
- PRIPOJOVACIA KRABICA GELBOX BAR-MP IP68 RayTech
PRIPOJOVACIA KRABICA GELBOX BAR-MP IP68 RayTech
- Kompletné špecifikácie
PRIPOJOVACIA KRABICA GELBOX BAR-MP IP68 RayTechSkladom69,26 EUR56,31 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Univerzálny pripevňovací box vyplnený gélom umožňuje pripojenie elektrických, telefónnych, signálnych, anténnych káblov atď. v súlade s ochrannou triedou IP68; V balení: 9 ks. Cena za balenie ; Napäťová izolácia: 1 kV ; Index of Protection: IP68 ; Vnútorné rozmery: 55 x 30 x 20 mm ;
| V balení: | 9 ks. Cena za balenie |
| Napäťová izolácia: | 1 kV |
| Index of Protection: | IP68 |
| Hmotnosť: | 0.052 kg - 1 ks. |
| Vnútorné rozmery: | 55 x 30 x 20 mm |
| Vonkajšie rozmery: | 63 x 41 x 28 mm |
| Výrobca / Značka: | RayTech |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




