- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Hermetizácia spojov
- Pripojovacia krabica Gelbox
- PRIPOJOVACIA KRABICA GELBOX SUPER-BLOCK-5 IP68 RayTech
PRIPOJOVACIA KRABICA GELBOX SUPER-BLOCK-5 IP68 RayTech
- Kompletné špecifikácie
PRIPOJOVACIA KRABICA GELBOX SUPER-BLOCK-5 IP68 RayTechSkladom15,20 EUR12,36 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Universal mounting box filled with gel, enabling the connection of electrical, telephone and signal cables in the IP68 tightness class; Počet dráh: 5 ; Typ konektora: 5 x pružinová spona ; Prierez kábla: 0.2 ... 4 mm² - Drôt, 0.14 ... 4 mm² - Linka ; Menovité napätie: 450 V ; Menovitý prúd: 32 A ; Napäťová izolácia: 1 kV ; Index of Protection: IP68 ; Vnútorné rozmery: 43 x 34 x 21 mm ;
| Počet dráh: | 5 |
| Typ konektora: | 5 x pružinová spona |
| Prierez kábla: | |
| Menovité napätie: | 450 V |
| Menovitý prúd: | 32 A |
| Napäťová izolácia: | 1 kV |
| Index of Protection: | IP68 |
| Hmotnosť: | 0.05 |
| Vnútorné rozmery: | 43 x 34 x 21 mm |
| Výrobca / Značka: | RayTech |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




