- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Príslušenstvo k rozdeľovačom
- PRIPOJOVACIA LIŠTA DIN TS35 LP-870S-7FS SIMET
PRIPOJOVACIA LIŠTA DIN TS35 LP-870S-7FS SIMET
- Kompletné špecifikácie
PRIPOJOVACIA LIŠTA DIN TS35 LP-870S-7FS SIMETSkladom4,36 EUR3,54 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Izolovaná pripojovacia lišta na používanie s modulárnymi rozdeľovačmi ; Menovitý prúd: 63 A ; Menovité napätie: 690 V ; Počet svoriek: 7 x 16 mm² Ø 5 mm (skrutkové svorky) ; Farba: Zelený ; Rozmery: 53 x 13 x 31 mm ;
| Použitie: | Modulárne rozdeľovače |
| Menovitý prúd: | 63 A |
| Menovité napätie: | 690 V |
| Počet svoriek: | 7 x 16 mm² Ø 5 mm (skrutkové svorky) |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Materiál prevedenia: | Plast / Kov |
| Farba: | Zelený |
| Hmotnosť: | 0.028 kg |
| Rozmery: | 53 x 13 x 31 mm |
| Výrobca / Značka: | SIMET |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





