- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Príslušenstvo k rozdeľovačom
- PRIPOJOVACIA LIŠTA DIN TS35 LZ-14S/N1/EPN Elektro-Plast
PRIPOJOVACIA LIŠTA DIN TS35 LZ-14S/N1/EPN Elektro-Plast
- Kompletné špecifikácie
PRIPOJOVACIA LIŠTA DIN TS35 LZ-14S/N1/EPN Elektro-PlastSkladom9,94 EUR8,09 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Izolovaná pripojovacia lišta na používanie s modulárnymi rozdeľovačmi ; Menovitý prúd: 80 A ; Počet svoriek: 1 x 16 mm² (skrutková svorka) + 2 x 4 mm² (self locking connectors) + 12 x 2.5 mm² (self locking connectors) ; Farba: Modrý ; Rozmery: 90 x 35 x 17.5 mm ;
| Použitie: | Modulárne rozdeľovače |
| Menovitý prúd: | 80 A |
| Počet svoriek: | 1 x 16 mm² (skrutková svorka) + 2 x 4 mm² (self locking connectors) + 12 x 2.5 mm² (self locking connectors) |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Materiál prevedenia: | Plast + Kov |
| Farba: | Modrý |
| Hmotnosť: | 0.038 kg |
| Rozmery: | 90 x 35 x 17.5 mm |
| Výrobca / Značka: | Elektro-Plast Nasielsk |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




