- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Príslušenstvo k rozdeľovačom
- PRIPOJOVACIA LIŠTA DIN TS35 LZ-18/N2/EPN Elektro-Plast
PRIPOJOVACIA LIŠTA DIN TS35 LZ-18/N2/EPN Elektro-Plast
- Kompletné špecifikácie
PRIPOJOVACIA LIŠTA DIN TS35 LZ-18/N2/EPN Elektro-PlastSkladom6,02 EUR4,89 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Svorkovnica na použitie s modulovými rozdeľovačmi ; Počet svoriek: 16 Ø 4 mm (skrutkové svorky) + 2 Ø 5 mm (skrutkové svorky) ; Farba: Zelený ; Rozmery: 118 x 12 x 38 mm ;
| Použitie: | Modulárne rozdeľovače |
| Počet svoriek: | 16 Ø 4 mm (skrutkové svorky) + 2 Ø 5 mm (skrutkové svorky) |
| Materiál prevedenia: | Plast + Kov |
| Farba: | Zelený |
| Hmotnosť: | 0.07 kg |
| Rozmery: | 118 x 12 x 38 mm |
| Výrobca / Značka: | Elektro-Plast Nasielsk |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




