- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Príslušenstvo k rozdeľovačom
- PRIPOJOVACIA LIŠTA IP2X LE-004845 LEGRAND
PRIPOJOVACIA LIŠTA IP2X LE-004845 LEGRAND
- Kompletné špecifikácie
PRIPOJOVACIA LIŠTA IP2X LE-004845 LEGRANDSkladom7,67 EUR6,24 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Izolovaná pripojovacia lišta na používanie s modulárnymi rozdeľovačmi Nedbox, RWN, Practibox3, XL3 125, RN 65; Maximálna prúdová zaťažiteľnosť: 100 A - 400 V AC @ 25 mm², 80 A - 400 V AC @ 16 mm² ; Počet svoriek: 1 x 6 ... 25 mm² (skrutková svorka), 16 x 1.5 ... 16 mm² (skrutkové svorky) ; Farba: Modrý ; Rozmery: 141 x 30 x 20 mm ;
| Použitie: | Modulárne rozdeľovače Nedbox, RWN, Practibox3, XL3 125, RN 65 |
| Maximálna prúdová zaťažiteľnosť: | 100 A - 400 V AC @ 25 mm² , 80 A - 400 V AC @ 16 mm² |
| Počet svoriek: | 1 x 6 ... 25 mm² (skrutková svorka) , 16 x 1.5 ... 16 mm² (skrutkové svorky) |
| Materiál prevedenia: | Plast / Kov |
| Farba: | Modrý / Šedý |
| Hmotnosť: | 0.084 kg |
| Rozmery: | 141 x 30 x 20 mm |
| Výrobca / Značka: | LEGRAND |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




