- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Pozemná a satelitná televízia
- Zosilňovače
- Distribučné zosilňovače
- PROGRAMOVATEĽNÝ MULTIPÁSMOVÝ ZOSILŇOVAČ JOHANSSON-6714/LITE JOHANSSON
PROGRAMOVATEĽNÝ MULTIPÁSMOVÝ ZOSILŇOVAČ JOHANSSON-6714/LITE JOHANSSON
- Kompletné špecifikácie
PROGRAMOVATEĽNÝ MULTIPÁSMOVÝ ZOSILŇOVAČ JOHANSSON-6714/LITE JOHANSSONSkladom228,03 EUR185,39 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 174 MHz ... 240 MHz - VHF, 470 MHz ... 694 MHz - UHF ; Maximálna výstupná úroveň IMD3=60 dB DIN45004B: 114 dBµV @ VHF / UHF ;
| Rozsah frekvencie: | 174 MHz ... 240 MHz - VHF , 470 MHz ... 694 MHz - UHF |
| Zosilenie : | max. 65 dB |
| Počet vstupov/výstupov: | 3 / 1 |
| Nastavenie zosilenia: | 0 dB ... 65 dB - Automatické vyrovnávanie citlivosti |
| Maximálna výstupná úroveň IMD3=60 dB DIN45004B: | 114 dBµV @ VHF / UHF |
| Napájanie: | 12 V DC (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | 9 W |
| Prevádzková teplota: | -5 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| Rozmery: | 190 x 163 x 58 mm |
| Výrobca / Značka: | JOHANSSON |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





