- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Pozemná a satelitná televízia
- Zosilňovače
- Distribučné zosilňovače
- PROGRAMOVATEĽNÝ MULTIPÁSMOVÝ ZOSILŇOVAČ TMB-1700/TRIAX TRIAX
PROGRAMOVATEĽNÝ MULTIPÁSMOVÝ ZOSILŇOVAČ TMB-1700/TRIAX TRIAX
- Kompletné špecifikácie
PROGRAMOVATEĽNÝ MULTIPÁSMOVÝ ZOSILŇOVAČ TMB-1700/TRIAX TRIAXSkladom246,41 EUR200,34 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 47 MHz ... 108 MHz 174 MHz ... 240 MHz - VHF, 470 MHz ... 694 MHz - UHF ; Maximálna výstupná úroveň IMD3=60 dB DIN45004B: 114 dBµV @ VHF / UHF ;
| Rozsah frekvencie: | 47 MHz ... 108 MHz - FM , 174 MHz ... 240 MHz - VHF , 470 MHz ... 694 MHz - UHF |
| Zosilenie : | > 65 dB |
| Vstupy: | 1 x FM / VHF / UHF 2 x VHF/UHF |
| Výstup: | 1 x FM / VHF / UHF |
| Nastavenie zosilenia: | 0 dB ... 65 dB - Automatické vyrovnávanie citlivosti |
| Maximálna výstupná úroveň IMD3=60 dB DIN45004B: | 114 dBµV @ VHF / UHF |
| Napájanie: | 12 V DC (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | 9 W |
| Prevádzková teplota: | -5 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.536 kg |
| Rozmery: | 190 x 165 x 59 mm |
| Výrobca / Značka: | TRIAX |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




