- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Montážne skrinky
- Na vnútorné použitie
- PUZDRO AWO-528W 430 x 320 x 80 mm PULSAR
PUZDRO AWO-528W 430 x 320 x 80 mm PULSAR
- Kompletné špecifikácie
PUZDRO AWO-528W 430 x 320 x 80 mm PULSARSkladom106,89 EUR86,90 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Puzdro určené pre bezpečné skladovanie DVR; Materiál prevedenia: Oceľ - práškovo lakovaná ; Ochrana proti sabotáži: TAMPER prepínač indikujúci otvorenie krytu ; Vonkajšie rozmery krytu: 430 x 320 x 80 mm ;
| Materiál prevedenia: | Oceľ - práškovo lakovaná |
| Farba: | Biela |
| Ochrana proti sabotáži: | TAMPER prepínač indikujúci otvorenie krytu |
| Zamykanie na kľúč: | ![]() |
| Vonkajšie rozmery krytu: | 430 x 320 x 80 mm |
| Vhodné pre DVR: | o rozmeroch nie väčších než : 260 x 250 x 62 mm |
| Hmotnosť: | 5.1 kg |
| Výrobca / Značka: | PULSAR |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





