- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Montážne skrinky
- Na vnútorné použitie
- PUZDRO AWO-530W 650 x 535 x 130 mm PULSAR
PUZDRO AWO-530W 650 x 535 x 130 mm PULSAR
- Kompletné špecifikácie
PUZDRO AWO-530W 650 x 535 x 130 mm PULSARSkladom164,94 EUR134,10 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Puzdro určené pre bezpečné skladovanie DVR; Materiál prevedenia: Oceľ - práškovo lakovaná ; Ochrana proti sabotáži: TAMPER prepínač indikujúci otvorenie krytu ; Zamykanie na kľúč; Vonkajšie rozmery krytu: 650 x 535 x 130 mm ;
| Materiál prevedenia: | Oceľ - práškovo lakovaná |
| Farba: | Biela |
| Ochrana proti sabotáži: | TAMPER prepínač indikujúci otvorenie krytu |
| Zamykanie na kľúč: | ![]() |
| Vonkajšie rozmery krytu: | 650 x 535 x 130 mm |
| Vhodné pre DVR: | o rozmeroch nie väčších než : 465 x 445 x 100 mm |
| Hmotnosť: | 13 kg |
| Výrobca / Značka: | PULSAR |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





