- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Montážne skrinky
- Na vnútorné použitie
- PUZDRO AWO-DVR-1 552 x 426 x 114 mm
PUZDRO AWO-DVR-1 552 x 426 x 114 mm
- Kompletné špecifikácie
PUZDRO AWO-DVR-1 552 x 426 x 114 mmSkladom68,25 EUR55,49 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Puzdro určené pre bezpečné skladovanie DVR; Materiál prevedenia: Oceľ - práškovo lakovaná ; Vonkajšie rozmery krytu: 552 x 426 x 114 mm ;
| Materiál prevedenia: | Oceľ - práškovo lakovaná |
| Farba: | Biela |
| Ochrana proti sabotáži: | ![]() |
| Zamykanie na kľúč: | ![]() |
| Vonkajšie rozmery krytu: | 552 x 426 x 114 mm |
| Vhodné pre DVR: | o rozmeroch nie väčších než : 380 x 380 x 75 mm |
| Hmotnosť: | 4.65 kg |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






