- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Montážne skrinky
- Na vnútorné použitie
- PUZDRO E-MB-TPR1-MP-W 240 x 150 x 100 mm
PUZDRO E-MB-TPR1-MP-W 240 x 150 x 100 mm
- Kompletné špecifikácie
PUZDRO E-MB-TPR1-MP-W 240 x 150 x 100 mmSkladom21,19 EUR17,23 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
V balení: 2 kľúče ; Farba: Biela - RAL9003 ; Vybrané vlastnosti: Otvory na káble zhora a zdola : 2 x 2 ks. ; Vonkajšie rozmery krytu: 240 x 150 x 100 mm ; Vnútorné rozmery: 210 x 125 x 78 mm ;
| V balení: | 2 kľúče |
| Materiál prevedenia: | Oceľ - práškovo lakovaná |
| Farba: | Biela - RAL9003 |
| Upevňovacia doska: | Drevo |
| Hrúbka dosky: | 0.8 mm |
| Vybrané vlastnosti: | Otvory na káble zhora a zdola : 2 x 2 ks. |
| Hmotnosť: | 0.83 kg |
| Vonkajšie rozmery krytu: | 240 x 150 x 100 mm |
| Vnútorné rozmery: | |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




