- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Montážne skrinky
- Na vnútorné použitie
- PUZDRO E-MB-TPR2-MP-B 200 x 300 x 120 mm
PUZDRO E-MB-TPR2-MP-B 200 x 300 x 120 mm
- Kompletné špecifikácie
PUZDRO E-MB-TPR2-MP-B 200 x 300 x 120 mmSkladom27,22 EUR22,13 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
V balení: 2 kľúče ; Farba: Čierny - RAL9005 ; Vybrané vlastnosti: Otvory na káble zhora a zdola : 2 x 3 ks. ; Vonkajšie rozmery krytu: 200 x 300 x 120 mm ; Vnútorné rozmery: 175 x 275 x 97 mm ;
| V balení: | 2 kľúče |
| Materiál prevedenia: | Oceľ - práškovo lakovaná |
| Farba: | Čierny - RAL9005 |
| Upevňovacia doska: | Drevo |
| Hrúbka dosky: | 0.8 mm |
| Vybrané vlastnosti: | Otvory na káble zhora a zdola : 2 x 3 ks. |
| Hmotnosť: | 1.44 kg |
| Vonkajšie rozmery krytu: | 200 x 300 x 120 mm |
| Vnútorné rozmery: | |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




