- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Montážne skrinky
- Na vnútorné použitie
- PUZDRO E-MB-TPR3-MP-B 300 x 300 x 100 mm
PUZDRO E-MB-TPR3-MP-B 300 x 300 x 100 mm
- Kompletné špecifikácie
PUZDRO E-MB-TPR3-MP-B 300 x 300 x 100 mmSkladom26,21 EUR21,31 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
V balení: 2 kľúče ; Farba: Čierny - RAL9005 ; Vybrané vlastnosti: Otvory na káble zhora a zdola : 2 x 3 ks. ; Vonkajšie rozmery krytu: 300 x 300 x 100 mm ; Vnútorné rozmery: 294 x 277 x 89 mm ;
| V balení: | 2 kľúče |
| Materiál prevedenia: | Oceľ - práškovo lakovaná |
| Farba: | Čierny - RAL9005 |
| Upevňovacia doska: | Drevo |
| Hrúbka dosky: | 0.8 mm |
| Vybrané vlastnosti: | Otvory na káble zhora a zdola : 2 x 3 ks. |
| Hmotnosť: | 1.81 kg |
| Vonkajšie rozmery krytu: | 300 x 300 x 100 mm |
| Vnútorné rozmery: | |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





