- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Montážne skrinky
- Na vnútorné použitie
- PUZDRO MB-TPR4-MP-B 400 x 400 x 140 mm
PUZDRO MB-TPR4-MP-B 400 x 400 x 140 mm
- Kompletné špecifikácie
PUZDRO MB-TPR4-MP-B 400 x 400 x 140 mmSkladom37,12 EUR30,18 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
V balení: 2 kľúče ; Farba: Čierny - RAL9005 ; Vybrané vlastnosti: Otvory na káble zhora a zdola : 2 x 3 ks. ; Vonkajšie rozmery krytu: 400 x 400 x 140 mm ; Vnútorné rozmery: 350 x 345 x 115 mm ;
| V balení: | 2 kľúče |
| Materiál prevedenia: | Oceľ - práškovo lakovaná |
| Farba: | Čierny - RAL9005 |
| Upevňovacia doska: | Drevo |
| Hrúbka dosky: | 0.8 mm |
| Vybrané vlastnosti: | Otvory na káble zhora a zdola : 2 x 3 ks. |
| Hmotnosť: | 3.69 kg |
| Vonkajšie rozmery krytu: | 400 x 400 x 140 mm |
| Vnútorné rozmery: | |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




