- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Montážne skrinky
- Na vnútorné použitie
- PUZDRO MB-TPR5-MP-W 520 x 400 x 140 mm
PUZDRO MB-TPR5-MP-W 520 x 400 x 140 mm
- Kompletné špecifikácie
PUZDRO MB-TPR5-MP-W 520 x 400 x 140 mmSkladom41,52 EUR33,76 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
V balení: 2 kľúče ; Farba: Biela - RAL9003 ; Vybrané vlastnosti: Otvory na káble zhora a zdola : 2 x 7 ks. ; Vonkajšie rozmery krytu: 520 x 400 x 140 mm ; Vnútorné rozmery: 460 x 340 x 118 mm ;
| V balení: | 2 kľúče |
| Materiál prevedenia: | Oceľ - práškovo lakovaná |
| Farba: | Biela - RAL9003 |
| Upevňovacia doska: | Drevo |
| Hrúbka dosky: | 0.8 mm |
| Vybrané vlastnosti: | Otvory na káble zhora a zdola : 2 x 7 ks. |
| Hmotnosť: | 4.3 kg |
| Vonkajšie rozmery krytu: | 520 x 400 x 140 mm |
| Vnútorné rozmery: | |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




