- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Montážne skrinky
- Na vnútorné použitie
- PUZDRO MB-TPR5-MPS-W 520 x 400 x 140 mm
PUZDRO MB-TPR5-MPS-W 520 x 400 x 140 mm
- Kompletné špecifikácie
PUZDRO MB-TPR5-MPS-W 520 x 400 x 140 mmSkladom43,51 EUR35,38 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
V balení: 2 kľúče ; Materiál prevedenia: Oceľ - práškovo lakovaná ; Farba: Biela ; Upevňovacia doska: Kovová ; Vybrané vlastnosti: Otvory na káble zhora a zdola : 2 x 7 ks. ; Vonkajšie rozmery krytu: 520 x 400 x 140 mm ; Vnútorné rozmery: 340 x 460 x 108 mm ;
| V balení: | 2 kľúče |
| Materiál prevedenia: | Oceľ - práškovo lakovaná |
| Farba: | Biela - RAL9003 |
| Upevňovacia doska: | Kovová |
| Vybrané vlastnosti: | Otvory na káble zhora a zdola : 2 x 7 ks. |
| Hmotnosť: | 5.1 kg |
| Vonkajšie rozmery krytu: | 520 x 400 x 140 mm |
| Vnútorné rozmery: | 340 x 460 x 108 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




