- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Príslušenstvo k rozdeľovačom
- RAIL CONNECTOR WITH FUSE INSERT ZUG-G/B DIN TS-35 Pokój
RAIL CONNECTOR WITH FUSE INSERT ZUG-G/B DIN TS-35 Pokój
- Kompletné špecifikácie
RAIL CONNECTOR WITH FUSE INSERT ZUG-G/B DIN TS-35 PokójSkladom6,25 EUR5,08 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovitý prúd: 6.3 A ; Menovité napätie: 690 V ; Počet dráh: 1 ; Počet svoriek: 2 x 4 mm² (skrutkové svorky) ; Farba: Žltý ; Rozmery: 60 x 43 x 10 mm ;
| Použitie: | Modulárne rozdeľovače |
| Menovitý prúd: | 6.3 A |
| Menovité napätie: | 690 V |
| Počet dráh: | 1 |
| Počet svoriek: | 2 x 4 mm² (skrutkové svorky) |
| Materiál prevedenia: | Plast + Kov |
| Farba: | Žltý |
| Hmotnosť: | 0.012 kg |
| Rozmery: | 60 x 43 x 10 mm |
| Výrobca / Značka: | Pokój |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




