- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Osvetlenie
- LED ovládače, diaľkové ovládače a príslušenstvo
- RF STMIEVAČ PRE LED S DIAĽKOVÝM OVLÁDANÍM WD-1 VIRONE
RF STMIEVAČ PRE LED S DIAĽKOVÝM OVLÁDANÍM WD-1 VIRONE
- Kompletné špecifikácie
RF STMIEVAČ PRE LED S DIAĽKOVÝM OVLÁDANÍM WD-1 VIRONESkladom9,80 EUR7,97 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Druh zariadenia: Stmievač ; Menovitý výkon: 96 W - 12 V DC, 192 W - 24 V DC ; Ovládanie jasu: 1 - 100 % ; Typy konektorov: Pružinové svorky ; Farba: Čierny ;
| Druh zariadenia: | Stmievač |
| Menovité napätie: | 12 - 24 V DC |
| Menovitý výkon: | |
| Prúd zaťaženia: | max. 8 A |
| Spotreba energie: | < 1 W |
| Ovládanie jasu: | 1 - 100 % |
| Dosah diaľkového ovládania: | < 20 m (v otvorenom teréne) |
| Typy konektorov: | Pružinové svorky |
| Zostava: | Montáž na omietku |
| Index of Protection: | IP20 |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Čierny |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | |
| Rozmery: | |
| Výrobca / Značka: | ORNO / VIRONE |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




