- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Zásuvky 230 V
- Portable
- ROHOVÁ ZÁSUVKA LE-50108 230 V 16 A LEGRAND
ROHOVÁ ZÁSUVKA LE-50108 230 V 16 A LEGRAND
- Kompletné špecifikácie
ROHOVÁ ZÁSUVKA LE-50108 230 V 16 A LEGRANDSkladom7,06 EUR5,74 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovité napätie: 230 V / 50 Hz ; Maximálne prúdové zaťaženie: 16 A ; Uzemnenie; Elektrický kábel: max. 3 x 2.5 mm² ; Káblové svorky: skrutkové svorky ; Typ zásuvky: CEE 7/5 ;
| Menovité napätie: | 230 V / 50 Hz |
| Maximálne prúdové zaťaženie: | 16 A |
| Uzemnenie: | ![]() |
| Elektrický kábel: | max. 3 x 2.5 mm² |
| Káblové svorky: | skrutkové svorky |
| Typ zásuvky: | CEE 7/5 |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 0.038 kg |
| Rozmery: | Ø 43 x 84 mm |
| Výrobca / Značka: | LEGRAND |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





