- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Ručné náradie
- Súbory náradia a multifunkčné nástroje
- RUKOVÄŤ S VYMENITEĽNÝMI BITMI WH-POCKETMAX/45296 WIHA
RUKOVÄŤ S VYMENITEĽNÝMI BITMI WH-POCKETMAX/45296 WIHA
- Kompletné špecifikácie
RUKOVÄŤ S VYMENITEĽNÝMI BITMI WH-POCKETMAX/45296 WIHASkladom60,29 EUR49,02 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet vymeniteľných koncoviek: 4 ks. ; Veľkosti koncoviek: Philips : PH1, PH2, Plochý : 3.5 mm, Pozidriv PlusMinus : SL/PZ2 ; Vybrané vlastnosti: Rukoväť kompatibilná so systémom slimBit ;
| Počet vymeniteľných koncoviek: | 4 ks. |
| Veľkosti koncoviek: | Philips : PH1, PH2 , Plochý : 3.5 mm , Pozidriv PlusMinus : SL/PZ2 |
| Napäťová izolácia: | 1000 V |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Dĺžka hrotu: | ~ 75 mm |
| Rozmery: | Ø 33 x 120 mm |
| Hmotnosť: | 0.090 kg |
| Výrobca / Značka: | WIHA |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




