- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Inštalačný materiál
- Káblové objímky
- SADA KÁBLOVÝCH PRIECHODIEK TUL-PACK/0.5-2.5
SADA KÁBLOVÝCH PRIECHODIEK TUL-PACK/0.5-2.5
- Kompletné špecifikácie
SADA KÁBLOVÝCH PRIECHODIEK TUL-PACK/0.5-2.5Skladom4,00 EUR3,26 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet ks. v balení: = 400 ks. (celkom) ;
| Počet ks. v balení: | 50 ks. / 100 ks. / 100 ks. / 100 ks. / 50 ks. = 400 ks. (celkom) |
| Prierez: | 0.5 mm² / 0.75 mm² / 1 mm² / 1.5 mm² / 2.5 mm² |
| Dĺžka styčnej plochy: | 8 mm / 8 mm / 8 mm / 8 mm / 8 mm |
| Farba: | Biela / Oranžový / Žltý / Červená / Modrý |
| Materiál kontaktu: | Cu / Pokrytie plochy interiéru Sn |
| Izolácia: | Plast |
| Použitie: | Viacdrôtové vodiče |
| Vybrané vlastnosti: | Počet oddielov : 5 |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| Rozmery: | 130 x 65 x 20 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





