- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Inštalačný materiál
- Káblové koncovky – elektrické konektory
- SADA KROKODÍLÍCH KLIPOV KRO-600/B*P2 2 KS. ČIERNY KEMOT
SADA KROKODÍLÍCH KLIPOV KRO-600/B*P2 2 KS. ČIERNY KEMOT
- Kompletné špecifikácie
SADA KROKODÍLÍCH KLIPOV KRO-600/B*P2 2 KS. ČIERNY KEMOTSkladom5,23 EUR4,25 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
V balení: 2 ks. Cena za balenie ; Prúd: 600 A ; Materiál: Pozinkovaná oceľ ;
| V balení: | 2 ks. Cena za balenie |
| Prúd: | 600 A |
| Materiál: | Pozinkovaná oceľ |
| Farba: | Čierny |
| Rozmery: | 165 x 115 x 30 mm |
| Hmotnosť: | 0.23 kg |
| Výrobca / Značka: | KEMOT |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




