- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Inštalačný materiál
- Teplom zmrštiteľné trubice
- SADA TEPLOM ZMRŠTITEĽNÝCH TRUBÍC MCTV-679 MACLEAN
SADA TEPLOM ZMRŠTITEĽNÝCH TRUBÍC MCTV-679 MACLEAN
- Kompletné špecifikácie
SADA TEPLOM ZMRŠTITEĽNÝCH TRUBÍC MCTV-679 MACLEANSkladom9,14 EUR7,43 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Sada rúr, ktoré sa teplom zmršťujú; Počet ks. v balení: 196 ks. (celkom) ;
| Počet ks. v balení: | 56 ks. / 28 ks. / 14 ks. / 35 ks. / 35 ks. / 28 ks. = 196 ks. (celkom) |
| Priemer pred zmrštením "D": | 2.0 mm / 4.0 mm / 6.0 mm / 8.0 mm / 10.0 mm / 12.0 mm |
| Priemer po zmrštení "d": | 1.0 mm / 2.0 mm / 3.0 mm / 4.0 mm / 5.0 mm / 6.0 mm |
| Hrúbka steny "s": | 0.51 mm / 0.51 mm / 0.51 mm / 0.64 mm / 0.64 mm / 0.64 mm |
| Dĺžka "L": | 95 mm - všetky rozmery |
| Farba: | Čierny, Červená, Žltý, Zelený, Modrý, Biela, Bezfarebný - všetky rozmery |
| Výrobca / Značka: | MACLEAN |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




