- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Iné príslušenstvo
- SAMOLEPIACA ROZPERKA MM-054 PULSAR
SAMOLEPIACA ROZPERKA MM-054 PULSAR
- Kompletné špecifikácie
SAMOLEPIACA ROZPERKA MM-054 PULSARSkladom0,47 EUR0,38 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Priemer kolíka: Ø 3.8 mm ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 7 mm ; Farba: Biela ; Materiál: polyamid ; Rozmery: 17.5 x 17.5 x 17 mm ;
| Priemer kolíka: | Ø 3.8 mm |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 7 mm |
| Farba: | Biela |
| Materiál: | polyamid |
| Hmotnosť: | 0.001 kg |
| Rozmery: | 17.5 x 17.5 x 17 mm |
| Výrobca / Značka: | PULSAR |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




