- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Zásuvky 230 V
- Pod omietkové
- SAMOSTATNÁ ZÁSUVKA SO ZDROJOM USB DGZ1ZUSB2CA.01/11-SIMON54 Premium 230 V 16 A
SAMOSTATNÁ ZÁSUVKA SO ZDROJOM USB DGZ1ZUSB2CA.01/11-SIMON54 Premium 230 V 16 A
- Kompletné špecifikácie
SAMOSTATNÁ ZÁSUVKA SO ZDROJOM USB DGZ1ZUSB2CA.01/11-SIMON54 Premium 230 V 16 ASkladom43,97 EUR35,75 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovité napätie: 230 V AC ; Maximálne prúdové zaťaženie: 16 A ; Uzemnenie; Napájanie USB: 2 x 5 V DC / 2.1 A - 1 x USB-A, 1 x USB-C ; Káblové svorky: skrutkové svorky ; Typ zásuvky: CEE 7/5 ; Farba: Biela (RAL 9003) ;
| Menovité napätie: | 230 V AC |
| Maximálne prúdové zaťaženie: | 16 A |
| Uzemnenie: | ![]() |
| Napájanie USB: | 2 x 5 V DC / 2.1 A - 1 x USB-A, 1 x USB-C |
| Káblové svorky: | skrutkové svorky |
| Typ zásuvky: | CEE 7/5 |
| Ochranná clona: | ![]() |
| Použitie: | Pod omietkové, Produktový rad Simon 54, pre rámčeky Nature, Premium |
| Zostava: | Pripevnenie s pomocou pazúrikov alebo skrutiek |
| Index of Protection: | IP20 |
| Kryt: | Bezhalogénový plast, PC |
| Farba: | Biela (RAL 9003) |
| Hmotnosť: | 0.09 kg |
| Rozmery: | |
| Výrobca / Značka: | KONTAKT Simon |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





