- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Zásuvky 230 V
- SAMOSTATNÁ ZÁSUVKA SO ZDROJOM USB SANTRA/4188-19/EPN 230 V 16 A Elektro-Plast
SAMOSTATNÁ ZÁSUVKA SO ZDROJOM USB SANTRA/4188-19/EPN 230 V 16 A Elektro-Plast
- Kompletné špecifikácie
SAMOSTATNÁ ZÁSUVKA SO ZDROJOM USB SANTRA/4188-19/EPN 230 V 16 A Elektro-PlastSkladom34,49 EUR28,04 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovité napätie: 230 V / 50 Hz ; Maximálne prúdové zaťaženie: 16 A ; Uzemnenie; Napájanie USB: 2 x 5 V DC / 2.1 A ; Káblové svorky: skrutkové svorky ; Typ zásuvky: CEE 7/5 ; Farba: Čierny ;
| Menovité napätie: | 230 V / 50 Hz |
| Maximálne prúdové zaťaženie: | 16 A |
| Uzemnenie: | ![]() |
| Napájanie USB: | 2 x 5 V DC / 2.1 A |
| Káblové svorky: | skrutkové svorky |
| Typ zásuvky: | CEE 7/5 |
| Ochranná clona: | ![]() |
| Zostava: | Pripevnenie s pomocou pazúrikov alebo skrutiek |
| Vybrané vlastnosti: | Compliance with PN-EN-60669-1:2018-04 standard |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 0.108 kg |
| Rozmery: | 75 x 75 x 52 mm |
| Výrobca / Značka: | Elektro-Plast Nasielsk |
| Záruka: | 7 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách






