- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Vypínače
- SCHODISKOVÝ VYPÍNAČ AQUANT-5001-77/EPN 250 V 10 A Elektro-Plast
SCHODISKOVÝ VYPÍNAČ AQUANT-5001-77/EPN 250 V 10 A Elektro-Plast
- Kompletné špecifikácie
SCHODISKOVÝ VYPÍNAČ AQUANT-5001-77/EPN 250 V 10 A Elektro-PlastSkladom9,43 EUR7,66 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Druh zariadenia: Schodiskový vypínač ; Menovité napätie: 250 V AC ; Menovitý prúd: 10 A (induktívna záťaž) ; Typy konektorov: skrutkové svorky ; Vybrané vlastnosti: Prídavná ochrana integrovaná do základne v podobe pohyblivých gumových vývodiek ; Index of Protection: IP55 ; Farba: Antracitovo sivá ;
| Druh zariadenia: | Schodiskový vypínač |
| Menovité napätie: | 250 V AC |
| Menovitý prúd: | 10 A (induktívna záťaž) |
| Typy konektorov: | skrutkové svorky |
| Použitie: | Vonkajší, Produktový rad Aquant |
| Podsvietenie: | ![]() |
| Zostava: | Montážne vruty, Montáž do skríň na zapustenú montáž Ø60 mm |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Index of Protection: | IP55 |
| Kryt: | Umelá hmota (ABS/TPE) |
| Farba: | Antracitovo sivá (RAL 7016) |
| Hmotnosť: | 0.11 kg |
| Rozmery: | 91 x 87 x 58 mm |
| Výrobca / Značka: | Elektro-Plast Nasielsk |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






