- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Vypínače
- SCHODISKOVÝ VYPÍNAČ DW6.01/11-SIMON54 250 V 10 A
SCHODISKOVÝ VYPÍNAČ DW6.01/11-SIMON54 250 V 10 A
- Kompletné špecifikácie
SCHODISKOVÝ VYPÍNAČ DW6.01/11-SIMON54 250 V 10 ASkladom7,11 EUR5,78 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Druh zariadenia: Schodiskový vypínač ; Menovité napätie: 250 V AC ; Menovitý prúd: 10 A (induktívna záťaž) ; Typy konektorov: Rýchlo konektor ; Farba: Biela (RAL 9003) ;
| Druh zariadenia: | Schodiskový vypínač |
| Menovité napätie: | 250 V AC |
| Menovitý prúd: | 10 A (induktívna záťaž) |
| Typy konektorov: | Rýchlo konektor |
| Použitie: | Pod omietkové, Produktový rad Simon 54, for Nature, Premium frames |
| Podsvietenie: | ![]() |
| Zostava: | Pripevnenie s pomocou pazúrikov alebo skrutiek |
| Index of Protection: | IP20 / IP44 (using frame seal) |
| Kryt: | Bezhalogénový plast, PC |
| Farba: | Biela (RAL 9003) |
| Hmotnosť: | 0.058 kg |
| Rozmery: | |
| Výrobca / Značka: | KONTAKT Simon |
| Záruka: | 6 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách





