- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Vypínače
- SCHODISKOVÝ VYPÍNAČ HERMES/0331-09/EPN 250 V 10 A Elektro-Plast
SCHODISKOVÝ VYPÍNAČ HERMES/0331-09/EPN 250 V 10 A Elektro-Plast
- Kompletné špecifikácie
SCHODISKOVÝ VYPÍNAČ HERMES/0331-09/EPN 250 V 10 A Elektro-PlastSkladom4,84 EUR3,93 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Druh zariadenia: Schodiskový vypínač ; Menovité napätie: 250 V AC ; Menovitý prúd: 10 A (induktívna záťaž) ; Typy konektorov: skrutkové svorky ; Index of Protection: IP44 ; Farba: Čierny ;
| Druh zariadenia: | Schodiskový vypínač |
| Menovité napätie: | 250 V AC |
| Menovitý prúd: | 10 A (induktívna záťaž) |
| Typy konektorov: | skrutkové svorky |
| Použitie: | Povrchové, Produktový rad Hermes |
| Podsvietenie: | ![]() |
| Zostava: | Montáž pomocou skrutiek |
| Vybrané vlastnosti: | Zhoda s PN-EN-60669-1:2006 |
| Index of Protection: | IP44 |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 0.084 kg |
| Rozmery: | 65 x 75 x 46 mm |
| Výrobca / Značka: | Elektro-Plast Nasielsk |
| Záruka: | 5 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách





