- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Iné príslušenstvo
- ŠESŤHRANNÁ MATICA N-M6/KL-8
ŠESŤHRANNÁ MATICA N-M6/KL-8
- Kompletné špecifikácie
ŠESŤHRANNÁ MATICA N-M6/KL-8Skladom0,01 EUR0,01 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozmery: M6 ; Materiál prevedenia: Pozinkovaná oceľ ; Trieda odolnosti: 8 ;
| Rozmery: | M6 |
| Materiál prevedenia: | Pozinkovaná oceľ |
| Trieda odolnosti: | 8 |
| Vybrané vlastnosti: | Zhoda s DIN 934 |
| Hmotnosť: | 0.002 kg |
| Veľkosť kľúča: | 10 mm |
| Hrúbka: | 5 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




