- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Hermetizácia spojov
- Priechodzie spojky Gelbox
- SET OF GELBOX STRAIGHT JOINTS SOLARCOVER-4 IP68 RayTech
SET OF GELBOX STRAIGHT JOINTS SOLARCOVER-4 IP68 RayTech
- Kompletné špecifikácie
SET OF GELBOX STRAIGHT JOINTS SOLARCOVER-4 IP68 RayTechSkladom20,55 EUR16,71 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
The product is ideal for protecting cable connections in solar and photovoltaic systems during different seasons, and consequently exposed to temperature fluctuations and changing weather conditions; Napäťová izolácia: 1.5 kV ; Index of Protection: IP68 ; Vnútorné rozmery: 130 x 21 x 26 mm ;
| Napäťová izolácia: | 1.5 kV |
| Index of Protection: | IP68 |
| Hmotnosť: | 0.08 kg |
| Prierez kábla: | 4 ... 10 mm² |
| Priemer kábla: | Ø 5 ... 9 mm |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Inštalačná teplota: | -40 °C ... 50 °C |
| Vnútorné rozmery: | 130 x 21 x 26 mm |
| Vonkajšie rozmery: | 165 x 45 x 27 mm |
| Výrobca / Značka: | RayTech |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




