- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Zásuvky 230 V
- Povrchové
- SINGLE SURFACE-MOUNTED SOCKET OUTLET WITH A SWITCH ATLO-S1IP5-SW ... 240 V 10 A ATLO
SINGLE SURFACE-MOUNTED SOCKET OUTLET WITH A SWITCH ATLO-S1IP5-SW ... 240 V 10 A ATLO
- Kompletné špecifikácie
SINGLE SURFACE-MOUNTED SOCKET OUTLET WITH A SWITCH ATLO-S1IP5-SW ... 240 V 10 A ATLOSkladom8,85 EUR7,20 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovité napätie: ... 240 V - 50 Hz ; Maximálne prúdové zaťaženie: 10 A ; Káblové svorky: skrutkové svorky ; Typ zásuvky: CEE 7/5 ; Farba: Šedý ;
| Menovité napätie: | 220 ... 240 V - 50 Hz / 60 |
| Maximálne prúdové zaťaženie: | 10 A |
| Káblové svorky: | skrutkové svorky |
| Typ zásuvky: | CEE 7/5 |
| Switch type: | Jednopólový spínač |
| Index of Protection: | IP20 |
| Kryt: | Umelá hmota (ABS) |
| Farba: | Šedý |
| Hmotnosť: | 0.183 kg |
| Rozmery: | 94 x 85 x 66 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




