- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Pozemná a satelitná televízia
- Antény
- Antény širokopásmové pre pásma I-V
- ŠIROKOPÁSMOVÁ ANTÉNA ASR-CLASSIC/5G TELMOR
ŠIROKOPÁSMOVÁ ANTÉNA ASR-CLASSIC/5G TELMOR
- Kompletné špecifikácie
ŠIROKOPÁSMOVÁ ANTÉNA ASR-CLASSIC/5G TELMORSkladom82,16 EUR66,80 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Prijímané kanály: 5 ... 12, 21 ... 48 ; Zosilenie : 10 ... 14 dB ; Zosilenie : 21 dB (max) ;
| Prijímané kanály: | 5 ... 12 , 21 ... 48 |
| Zosilenie : | 10 ... 14 dB |
| Zosilenie : | 21 dB (max) |
| Polarizácia: | Vodorovná |
| Impedancia: | 75 Ω |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 1.75 kg |
| Rozmery: | 790 x 410 x 390 mm |
| Výrobca / Značka: | TELMOR |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




