- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Pozemná a satelitná televízia
- Antény
- Antény širokopásmové pre pásma I-V
- ŠIROKOPÁSMOVÁ ANTÉNA ASR-IQ/5G
ŠIROKOPÁSMOVÁ ANTÉNA ASR-IQ/5G
- Kompletné špecifikácie
ŠIROKOPÁSMOVÁ ANTÉNA ASR-IQ/5GSkladom94,52 EUR76,85 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Prijímané kanály: 21 ... 48 ; Zosilenie : 14 dBi ; Zosilenie : 22 dB ;
| Prijímané kanály: | 21 ... 48 |
| Zosilenie : | 14 dBi |
| Zosilenie : | 22 dB |
| Rozsah frekvencie: | 470 ... 694 MHz |
| Polarizácia: | Vodorovná |
| Impedancia: | 75 Ω |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Rozmery: | 820 x 455 x 220 mm |
| Výrobca / Značka: | TELMOR |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




