- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Stožiare
- Jedno prvkové stožiare
- SKLADACÍ HLINÍKOVÝ STOŽIAR M-1.5SA/40 1.5 m
SKLADACÍ HLINÍKOVÝ STOŽIAR M-1.5SA/40 1.5 m
- Kompletné špecifikácie
SKLADACÍ HLINÍKOVÝ STOŽIAR M-1.5SA/40 1.5 mSkladom15,60 EUR12,68 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Výška stožiaru: 1.5 m ; Priemer stožiaru: Ø 40 mm ; Hrúbka steny: 1.5 mm ; Materiál: Hliník ;
| Výška stožiaru: | 1.5 m |
| Priemer stožiaru: | Ø 40 mm |
| Počet segmentov: | 1 |
| Hrúbka steny: | 1.5 mm |
| Materiál: | Hliník |
| Možnosť spájania: | ![]() |
| Hmotnosť: | 0.72 kg |
| Záruka: | 3 roky |
| Výrobca / Značka: | DELTA |
Tovar zaradený v kategóriách





