- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Stožiare
- Jedno prvkové stožiare
- SKLADACÍ OCEĽOVÝ STOŽIAR M-1.0SS/40 1 m
SKLADACÍ OCEĽOVÝ STOŽIAR M-1.0SS/40 1 m
- Kompletné špecifikácie
SKLADACÍ OCEĽOVÝ STOŽIAR M-1.0SS/40 1 mSkladom12,26 EUR9,97 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Výška stožiaru: 1 m ; Priemer stožiaru: Ø 40 mm ; Hrúbka steny: 1,5 mm ± 10% ; Materiál: Oceľ ; Ochrana: Pozinkované žiarom ;
| Výška stožiaru: | 1 m |
| Priemer stožiaru: | Ø 40 mm |
| Počet segmentov: | 1 |
| Hrúbka steny: | 1,5 mm ± 10% |
| Výrobca / Značka: | DELTA |
| Materiál: | Oceľ |
| Ochrana: | Pozinkované žiarom |
| Možnosť spájania: | ![]() |
| Hmotnosť: | 1,33 kg |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





