- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Stožiare
- Jedno prvkové stožiare
- SKLADACÍ OCEĽOVÝ STOŽIAR M-2.0SS/40 2 m
SKLADACÍ OCEĽOVÝ STOŽIAR M-2.0SS/40 2 m
- Kompletné špecifikácie
SKLADACÍ OCEĽOVÝ STOŽIAR M-2.0SS/40 2 mSkladom21,68 EUR17,63 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Výška stožiaru: 2 m ; Priemer stožiaru: Ø 40 mm ; Hrúbka steny: 2 mm ; Materiál: Oceľ ; Ochrana: Pozinkované žiarom ;
| Výška stožiaru: | 2 m |
| Priemer stožiaru: | Ø 40 mm |
| Počet segmentov: | 1 |
| Hrúbka steny: | 2 mm |
| Materiál: | Oceľ |
| Ochrana: | Pozinkované žiarom |
| Možnosť spájania: | ![]() |
| Hmotnosť: | 3.046 kg |
| Záruka: | 4 roky |
| Výrobca / Značka: | DELTA |
Tovar zaradený v kategóriách





