- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Stožiare
- Jedno prvkové stožiare
- SKLADACÍ OCEĽOVÝ STOŽIAR VZ15038 1,5 m
SKLADACÍ OCEĽOVÝ STOŽIAR VZ15038 1,5 m
- Kompletné špecifikácie
SKLADACÍ OCEĽOVÝ STOŽIAR VZ15038 1,5 mSkladom17,07 EUR13,88 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Výška stožiaru: 1,5 m ; Priemer stožiaru: Ø 38 mm ; Hrúbka steny: 1,5 mm ; Materiál: Oceľ ; Ochrana: Pozinkované žiarom ;
| Výška stožiaru: | 1,5 m |
| Priemer stožiaru: | Ø 38 mm |
| Počet segmentov: | 1 |
| Hrúbka steny: | 1,5 mm |
| Materiál: | Oceľ |
| Ochrana: | Pozinkované žiarom |
| Možnosť spájania: | ![]() |
| Hmotnosť: | 1,95 kg |
| Záruka: | 4 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





