- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Stožiare
- Jedno prvkové stožiare
- SKLADACÍ OCEĽOVÝ STOŽIAR VZ20050 2 m
SKLADACÍ OCEĽOVÝ STOŽIAR VZ20050 2 m
- Kompletné špecifikácie
SKLADACÍ OCEĽOVÝ STOŽIAR VZ20050 2 mSkladom39,04 EUR31,74 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Výška stožiaru: 2 m ; Priemer stožiaru: Ø 50 mm ; Hrúbka steny: 2,0 mm ; Materiál: Oceľ ; Ochrana: Pozinkované žiarom ;
| Výška stožiaru: | 2 m |
| Priemer stožiaru: | Ø 50 mm |
| Počet segmentov: | 1 |
| Hrúbka steny: | 2,0 mm |
| Materiál: | Oceľ |
| Ochrana: | Pozinkované žiarom |
| Možnosť spájania: | ![]() |
| Hmotnosť: | 4,3 kg |
| Záruka: | 4 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





