- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Ručné náradie
- Ostatné náradie
- SKÚŠAČKA NAPÄTIA ST-STHT0-62685 STANLEY
SKÚŠAČKA NAPÄTIA ST-STHT0-62685 STANLEY
- Kompletné špecifikácie
SKÚŠAČKA NAPÄTIA ST-STHT0-62685 STANLEYSkladom3,26 EUR2,65 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah napätia AC: 125 V ... 250 V ; Rozsah prevádzkovej frekvencie: 50 Hz ... 500 Hz ; Šírka koncovky: 3.5 mm ; Dĺžka hrotu: 105 mm ;
| Rozsah napätia AC: | 125 V ... 250 V |
| Rozsah prevádzkovej frekvencie: | 50 Hz ... 500 Hz |
| Šírka koncovky: | 3.5 mm |
| Dĺžka hrotu: | 105 mm |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.028 kg |
| Rozmery: | Ø 18 x 190 mm |
| Výrobca / Značka: | STANLEY |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





